Зустрічі з гостьовими лекторами та професіоналами-практиками

 

15 лютого 2023 року відбувся інтерактивний тренінг для науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету з управління проектами від команди Проєктно-освітнього Центру «Агенти змін» ПНУ

Читати більше

16 грудня 2022 року відбулась зустріч зі співзасновником аутсортингу SoftServe Тарасом Кицмеєм

Читати більше

29 жовтня 2022 року відбувся всеукраїнський STEAM-FEST «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства»

Читати більше

30 червня 2022 року відбувся вебінар “АКАДЕМІЧНЕ ЖИТТЯ ПІД ЧАС РОСІЙСЬКОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ”

Читати більше

28 березня 2022 року відбувся міжуніверситетський онлайн-лекторій

Читати більше

9 лютого 2022 року відбулось навчання з підвищення інформаційної грамотності

Читати більше

4 лютого 2022 року програма вебінарів для українських вчених, від компанії Clarivate

Читати більше

24 грудня 2021 року відділ управління проєктами провів онлайн інформаційний семінар для викладачів та працівників університету щодо конкурсів та можливостей програми Еразмус+ КА2.

Читати більше

1 грудня 2021 р. відбулась онлайн-зустріч з багаторічним президентом Світового конгресу українців Аскольдом Лозинським.

Читати більше

1 грудня 2021 р. відбулась  онлайн-лекція завідувача кафедри біохімії та біотехнології, доктора біологічних наук, професора Володимира Івановича ЛУЩАКА в рамках нової соціальної ініціативи Центру студентського розвитку та кафедри фізичної терапії, ерготерапії та факультету психології «Наше здоров’я».

Читати більше

21 вересня  2021 р. відбулась зустріч з представниками міжнародної компанії EPAM та підписано договір про співпрацю з  Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника в сфері сучасних інформаційних технологій. Спільну роботу буде спрямовано на підвищення рівня підготовки студентів, перепідготовку та підвищення університетом кваліфікації фахівців.

Читати більше

22 вересня 2021 року навчальні тренінги для студентів у рамках Днів кар’єри ЄС
День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Читати більше

18 травня 2021 року Викладачі, науковці, учителів, студенти, учні, методисти позашкілля зібралися за онлайн круглим столом “Розвиток ідей блочного програмування”. Учасники круглого столу окреслили основні напрямки діяльності: розробка спільних проєктів; проведення заходів, конкурсів, майстер-класів, тощо; створення сучасних дидактичних матеріалів; організація курсів підвищення кваліфікації працівників освіти та популяризація інституту менторства. Зокрема, обговорювалися запити на софт скілс студентів, пропозиції щодо освітніх програм з підготовки вчителів інформатики.

Читати більше

16 лютого 2020 року День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) в університеті

Викладачі та студенти Прикарпатського університету також долучилися до цієї міжнародної акції. Модераторами заходу стали доценти кафедри математики та інформатики і методики навчання факультету математики та інформатики Ольга Дудка та Олеся Власій.

Читати більше

5 листопада 2019 року розпочав роботу регіональний семінар-тренінг “Додатки Google в освітній діяльності”. У ньому беруть участь працівники закладів освіти Івано-Франківська. Заняття проводять директорка ТОВ «Академія цифрового розвитку», сертифікована тренерка Google for Education Антоніна Букач та доцентки кафедри математики та інформатики і методики навчання факультету математики та інформатики Прикарпатського університету Олеся Власій і Ольга Дудка.

Читати більше

12 листопада 2018 року на факультеті математики та інформатики ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулася знакова зустріч студентів освітніх спеціальностей (“Середня освіта (Інформатика)” та “Середня освіта (математика)” з учасниками команди Івано-Фанківського Робоклубу (http://www.roboclub.if.ua/). Засновник організації Сергій Никоноров розповів про те, як виникла ідея створення цієї організації, її історію та основні напрямки діяльності (Презентація “Робоклубу” на факультеті математики та інформатики)

Читати більше

8 листопада 2018 року Студентами-магістрантами спеціальності “Середня освіта (Інформатика)”   було відвідано відкриту лекції Dr. Hasrat Arjjumend (Д-р Хасрат Арджуменд) «Becoming Dream Teacher for Future Leaders in Classroom and Outside»

Читати більше

1 листопада 2018 року Зустріч команди «Робоклубу» зі студентами-магістрантами для обговорення стратегічних напрямків досліджень в освітній сфері.

Читати більше 

п.с. Результатом цієї зустрічі стала дипломна робота Ольги Грибель на тему “Проектний менеджмент в освіті” та розпочато цілий напрям розробок з бокового програмування мобільних додатків (Андрій Гладкий, Марія Винничук)

7 грудня 2018 року У «Робоклубі» відбулась Година Коду за участю викладачів та студентів – майбутніх вчителів інформатики

Читати більше

29 жовтня 2019 року відбулася зустріч студентів спеціальностей Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика) та викладачів кафедри математики та інформатики і методики навчання з керівником компанії ТОВ “Boteon”,  виконавчим директором Українського мультимедійного видавництва “Розумники” Мосін Тетяною, яка мала на меті поділитись досвідом покращення якості освіти в Україні, впровадження нових підходів до навчання та популяризація інженерно-технологічних професій серед молоді,  а також показати досвід використання інформаційних ігрових ресурсів, впровадження проекту «Розумники» в Україні; познайомити про новації та новинки експерименту, розширити можливості доступу дітей до сучасних засобів навчання, які сприяють різнобічному розвитку особистості дитини та її світоглядних орієнтацій.

Для довідки: ТОВ «Центр сучасної СТЕМ освіти» – провідний український виробник навчальних наборів-конструкторів. Центр засновано у 2018 році на базі мережі шкіл робототехніки «Boteon». «Boteon» працює з 2013 року та має партнерів, не тільки в Україні, але і поза її межами. Постачає обладнання для STEM-класів, надає широкий спектр послуг для викладачів та учнів у навчанні програмуванню, робототехніці та 3D-графіці.

Олександр Корнута – молодий український інженер та винахідник, керівник «Центру сучасної STEM освіти «Boteon». Розробив унікальну технологію конструювання роботів для STEM-навчання Boteon Education, яка дозволяє школярам повністю самостійно створювати роботизовані системи: від виготовлення деталей за кресленнями до програмування готових роботів. Ознайомитися з роботами можна на сайті: https://boteon.com/

https://photos.app.goo.gl/6f8NSx9KkwqjTnP46