“РОЗВИТОК ІДЕЙ БЛОЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ”: обговорення

Викладачі, науковці, учителів, студенти, учні, методисти позашкілля зібралися за онлайн круглим столом “РОЗВИТОК ІДЕЙ БЛОЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ”, який відбувся 18 травня 2021 року. Усіх об’єднала спільна мета – співпраця формальної та неформальної освіти задля популяризації ідей блочного програмування серед дітей та молоді.
Учасники круглого столу окреслили основні напрямки діяльності: розробка спільних проєктів; проведення заходів, конкурсів, майстер-класів, тощо; створення сучасних дидактичних матеріалів; організація курсів підвищення кваліфікації працівників освіти та популяризація інституту менторства. Зокрема, обговорювалися запити на софт скілс студентів, пропозиції щодо освітніх програм з підготовки вчителів інформатики.

До роботи круглого столу долучилися викладачі кафедри математики та інформатики і методики навчання, а також доктор педагогічних наук, професор кафедри методики початкової освіти Галина Білавич, кандидат технічних наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Надія Пасєка, представник Робоклуб ІФ Ірина Іванів, вчитель Тлумацької гімназії Лариса Добровольська, вчитель Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради Леся Степанченко, студенти спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» Христина Котіль, Марія Винничук, Оксана Смалюга, учні ЗСО Олег Добровольський та Юлія Юзвак. Більшість із присутніх – волонтери всесвітньої мережі Code Club та діючого при науковому парку Університету обдарованої дитини.