Пленарне засідання факультету

Досвід організації різних онлайн-заходів в Прикарпатському національному університет імені Василя Стефаника продовжується і набуває нових методичних напрямів.

6-10 квітня в університеті відбулася звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2019 рік, завданнями якої є: формування зацікавленості молоді до наукової роботи; підготовка талановитої молоді до подальшої наукової роботи; підготовка молоді до участі у наукових конференціях; формування уявлень студентів про напрямки наукової роботи, що проводиться на кафедрах та в університеті.

Пленарні засідання були організовані за допомогою системи Webex Cisco. Викладачі кафедри взяли участь у пленарних засіданнях університету та факультету, які відбувалися протягом 6 та 7 квітня.