Пілотний майстер-клас

9 грудня студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Інформатика) стали учасниками Всесвітньої навчальної події – Години коду.

Година коду (Hour of Code) – це глобальна ініціатива, метою якої є показати, що вивчення програмування може бути доступним і цікавим.

В межах цієї ініціативи студенти-старшокурсники неодноразово знайомлять школярів та молодь із своїми напрацюваннями.

Магістрантка Марія Винничук, яка працює над дослідженням проблеми послідовності при вивченні програмування (науковий керівник – Власій О.О.), провела майстер-клас “Створення програм мовою С++ за допомогою Ultimate++”. Марія презентувала вступне заняття для майбутнього курсу з основ програмування на С++ .

Під час заняття учасники:

• ознайомились із інтерфейсом середовища Ultimate++;
  • дізналися, як створювати програмне забезпечення мовою С++ з використанням Ultimate++;
  • створили додаток ігрового характеру – “Відгадай число”

Основною складністю на занятті стало те, що учасники ще практично не були знайомі з цією мовою програмування, проте, під час фінальної рефлексії студенти відзначили свою зацікавленість як середовищем Ultimate++, так і мовою програмування С++, зокрема.