Онлайн конкурс-хакатон

📣Онлайн конкурс-хакатон майже завершився… Чому майже? Адже проекти створені, презентовані, переможці та призери визначені…. А тому що ще підписуємо сертифікати, грамоти та подяки, пакуємо призи і ще раз переглядаємо проекти)
🔍А поки що – трошки про сам конкурс.
💥Це був неймовірний тиждень онлайн спілкування, креативу, приємної метушні…
🎉Ми впевнені, що ніхто так не відзначав День вчителя, як ми разом з Кафедра математики та інформатики і методики навчання, РобоклубІФ та усіма учасниками хакатону.
🎯10 команд – по 4 учні з їхніми наставниками, вчителями, менторами – здається, власне цього хочеться як учням, так і вчителям – бути разом, реалізовувати спільні ідеї і разом йти до мети!
🏆Усі команди показали прекрасний результат: поєднати програмування, проблеми екології, глобальні цілі розвитку та космічні мандрівки – це можуть лише креативні та невгамовні.
💚Щиро дякуємо усім командам за участь:
📌Команда “Роксолана”, менторка- вчителька інформатики Долішна Мар’яна Миронівна, Рогатинський ліцей 1
📌Команда “Зелені ліцеїсти”, ментор – вчитель інформатики Костишак Сергій Сергійович, Вчитель інформатики, Корницький ліцей
📌Команда “Code Clube Rozhniv”, менторка – вчителька інформатики Повшук Олександра Петрівна, Рожнівський ліцей “Гуцульщина” імені Федора Погребенника (Рожнівський ліцей ”Гуцульщина”)
📌Команда “Energy”, менторка – вчителька інформатики Любінець Оксана Ярославівна (Oksana Liubinets), Ліцей 2 Івано-Франківської міської ради
📌Команда “CyberCats”, менторка – вчителька інформатики Грінєвич Ганна Ігорівна, Харківська гімназія #47
📌Команда “Eko_girls”, менторка – вчителька інформатики Степанченко Леся Петрівна (Леся Степанченко) Угорницький ліцей Івано-Франківської міської ради (Угорницький Ліцей)
📌Команда “Еко-десант”, менторка – студентка ПНУ, майбутня вчителька інформатики, Прокопів Олександра Василівна (Олександра Прокопів) Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника)
📌Команда “Young Environmentalists -Programmers”, менторка – вчителька інформатики Ліщинська Ольга Миколаївна (Оля Ліщинська) Добровлянський ліцей
📌Команда “Ginger Kitty”, менторка – вчителька інформатики Грінєвич Ганна Ігорівна, Харківська гімназія #47
📌Команда “C4”, менторка – вчителька інформатики Корюк Маргарита Олександрівна, Харківська гімназія #47 @Харківська гімназія
😻Проекти учасників можна переглянути у студії: https://scratch.mit.edu/studios/30379096