Звітна наукова конференція студентів

Тиждень звітної наукової конференції сьогодні 08 квітня завершується роботою підсекцій студентів університету, зокрема підсекцій методики навчання математики та  методики навчання інформатики нашої кафедри, на яких звітували магістри спеціальностей “Середня освіта (Математика)” і “Середня освіта (Інформатика)”.  Студенти мали змогу продемонструвати свої здобутки у обраних наукових дослідженнях, звернути увагу на ряд проблемних питань, поділитися своїми досягненнями та результатами, обговорити  перспективи реалізації створених розробок та впровадження їх в закладах освіти. Слід відмітити наполегливість та активність наших студентів, цікаві ідеї, унікальні методичні розробки та добрі результати апробації. За підсумками звітної конференції, кращі роботи були рекомендовані до друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика ХХІІ» (Ольга Антонів, Христина Котіль, Ольга Тугай, Ольга Солом’яна) та до нагородження грамотами (Руслана Годованець, Сергій Костишак, Володимир Костів, Ірина Драбчук, Мар’яна Косович, Аліна Рибак).

Вже завтра 09 квітня відбудеться підсумкове засідання керівників секцій звітної наукової веб-конференції, на якому будуть підбиватися підсумки наукової роботи викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік.