Звітна наукова веб-конференція підсекції методики навчання математики та інформатики

Сьогодні, 7 квітня 2021 р., відбулося засідання звітної наукової веб-конференції підсекції математики та інформатики і методики навчання, до якого долучились вчителі математики та інформатики області – Лариса Добровольська (м. Тлумач), Іван Арсенич (смт. Ворохта), Іван Танасійчук (с. Устеріки Верховинського району), Олександра Сметанюк (с. Яблунька Богородчанського району), Ірина Абрамова (м. Коломия), Ніна Файчак, Оксана Федорняк, Юліана Черняхівська, Леся Степанченко (м. Івано-Франківськ) . Основною темою дискусій став указ Президента № 55/2021 від 16.02.2021 року «Про Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти», згідно із яким основними завданнями Консультативної ради є моніторинг сучасного освітнього простору, стану реформування системи загальної середньої освіти, аналіз законодавства України у цій сфері, тощо. Учасники конференції обговорили питання налагодження співпраці викладачів факультету математики та інформатики, зокрема кафедри математики та інформатики і методики навчання, і вчителів області для забезпечення інноваційного розвитку загальної середньої освіти, формування компетентностей здобувачів освіти, забезпечення професійного розвитку вчителів. Обговорено пропозиції та побажання вчителів та викладачів, окреслено основні напрямки спільної роботи, на завершення 2020-2021 навчального року заплановано ряд науково-методичних і практичних заходів для школярів і педагогів.