Мала академії наук

ВІТАЄМО переможців I (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (відділення “математика”) – учнів ліцею ім. Івана Пулюя – Бублика Анатолія (11 клас), Возняка Мирослава (10 клас), Скиданчука Максима (9 клас), Тодось Юлію (9 клас) та їх наукового керівника – доцента кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчука Анатолія Івановича.
25 лютого 2021 р. відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук м. Івано-Франківська. На розгляд досвідчених науковців (голова журі – завідувачка кафедри математики та інформатики і методики навчання Кульчицька Наталія Володимирівна) подали роботи пів сотні юних дослідників у різних галузях науки. Більшість з них у своїх он-лайн доповідях довели актуальність і результативність власних досліджень і вибороли право представляти місто на ІІ (обласному) етапі.

БАЖАЄМО юним науковцям подальших звершень, досягнень, перемог!!!