Науково-методична інтернет-конференція

12 листопада 2020 р. відбулась І Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Розвиток інтелектуальних умінь і творчих здібностей учнів та студентів у процесі навчання дисциплін природничо-математичного циклу «ІТМ*плюс -2020 Форум молодих дослідників»», активними учасниками якої були й магістранти спеціальності Середня освіта (Математика) ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Інтерес присутніх привернули змістовні та актуальні доповіді Наталії Партики «Вивчення теорії вузлів в школі» (науковий керівник – к. ф.-м. н. Копорх К. М.) та Наталії Марецької «Елементи векторної алгебри в шкільній геометрії» (науковий керівник – к. ф.-м. н., доц. Собкович Р. І.).