Наші студенти та викладачі запрошують маленьких друзів на онлайн квест!

Якщо вашій дитині 10-14 років і вона:

цікавиться Google картами?;

захоплюється програмуванням на Scratch (або інших мовах програмування);

любить загадки?;

прагне проводити час із користю і задоволенням..

Тоді ми запрошуємо її на онлайн-квест “Вчимося програмувати, мандруючи!”

22 жовтня 2020 року. Початок 15:00. Тривалість 2 год.

Під час квесту учасники будуть мандрувати Європою за допомогою віртуального маршруту в Google Картах!
Завдання квесту: зібрати кодовий ключ, частинки якого розкидані по карті.
На початку події учасники отримають доступ лише до карти змагань і початкової точки маршруту, з якої і розпочнеться подорож. Щоб перейти до наступної точки та отримати частинку ключа, потрібно буде розв’язати завдання з програмування.
В кінці маршруту, кожен учасник отримає доступ до фінальної форми, в якій повинен вказати свої дані, кодовий ключ та дати відповіді на запитання, розв’язки яких були приховані на точках.
Троє перших учасників, які вірно виконають завдання, отримають цінні призи.
Але ми не можемо залишити інших дітей без уваги, тому всі учасники події отримають електронний сертифікат.

Участь у події є БЕЗКОШТОВНОЮ, а кількість учасників – ОБМЕЖЕНА, тож не зволікайте.

Все що вам потрібно – заповнити форму, яка знаходиться за посиланням https://forms.gle/XxcFyCpxEjHAkQxZA.