Стипендіати Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

Студенти факультету математики та інформатики спеціальності Середня освіта (Інформатика) Джоголик Олеся та Надія Ікавець стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

Метою проведення конкурсу є відбір обдарованих студентів Університету, розвиток їх наукової активності, розширення здобутих знань за допомогою призначення цим студентам грошових стипендій, а також надання можливості взяти участь у міжнародних заходах, які організовує Фонд, у якості волонтерів відповідно до умов Угоди про співпрацю з Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава, Республіка Польща).

Стипендію Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень у розмірі 1000 $ здобула студентка спеціальності Середня освіта (Інформатика) Джоголик Олеся (науковий керівник О.М.Дудка). Серед стипендіатів – Надія Ікавець, магістерська робота якої визнана кращою у конкурсі магістерських робіт (науковий керівник О.М.Дудка).

Щиро вітаємо стипендіатів! Бажаємо подальших успіхів та підкорення нових вершин!