Створення навчально-наукової лабораторії інноваційного навчання

26 травня в університеті в режимі-онлайн відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якій йшлося про створення навчально-наукової лабораторії інноваційного навчання на базі кафедри математики та інформатики і методики навчання факультету математики та інформатики. Учасники засідання схвалили Положення про лабораторію. Доповідаючи з цього питання, проректор з науково-педагогічної роботи університету, професор Сергій Шарин зазначив, що метою функціонування лабораторії передбачається впровадження інноваційних форм та методів навчання на основі сучасних цифрових технологій в освітній процес. Лабораторія також забезпечить відповідні умови для виконання дослідницьких завдань студентами та апробації результатів їх досліджень, надання науково-методичного консультування іншим освітнім закладам. Діяльність навчально-наукової лабораторії буде відповідати, зокрема, роботі колективу кафедр над науково-дослідною темою «Інноваційні методи навчання математики та інформатики».