Всеукраїнська олімпіада з математики

26 січня 2020 р. відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики, який проходив на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учнівські роботи оцінювало висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли науковці, досвідчені вчителі, студенти (раніше – учасники учнівських олімпіад) спеціальності “Середня освіта (Математика)”.

Радісно відзначити те, що учні цікавляться математикою, багато працюють додатково, та хочеться процитувати одного учасника: “Кажуть, що ми не граємо в ігри, а багато вчимося. Особисто для мене математика – це цікавезна гра!”

Дякуємо усім учасникам олімпіади за старанність, наполегливість та розуміння важливості математики в сучасному світі.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

Бажаємо наступних перемог!

7 клас – Псюк Юрій (Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка),

8 клас – Назар Степан (Бурштинська гімназія),

9 клас – Сондей Михайло (Пійлівська ЗШ, Калуський район),

10 клас – Зікратий Денис (Українська гімназія № 1),

11 клас – Чудик Михайло (Долинський науковий ліцей № 1).