Виставка “Сучасні заклади освіти”

Викладачі факультету математики та інформатики Дудка Ольга Михайлівна та Власій Олеся Орестівна взяли участь у у міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти”.

Участь університету виявилася дуже плідною:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав ГРАН-ПРІ як лідер наукової та науково-технічної діяльності.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника нагороджено дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

Ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника нагороджено почесною грамотою за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти

Якість наукових публікацій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відзначено сертифікатом.

Викладачі факультету математики та інформатики Дудка Ольга Михайлівна та Власій Олеся Орестівна також стали переможцями у номінації.