Перша пара першокурсників

Перша пара у наших першокурсників була сьогодні трішки незвичною. Невимушене знайомство з умовами навчання та вступ у спеціальність від гарантів освітніх програм “Середня освіта (математика, інформатика)” (зав. кафедри, доц. Кульчицька Наталія Володимирівна) та “Середня освіта (інформатика, англійська мова”) (доц. Гарпуль Оксана Зіновіївна), а також короткий екскурс в історію кафедри та роздуми над освітою майбутнього. Розмова плавно перейшла у заняття з теорії алгоритмів та математичної логіки від доктора фіз.-мат. наук, професора Заторського Романа Андрійовича і… почалися робочі будні.

Сподіваємося – всі залишилися впевненими, що обрали правильний шлях, адже професія вчителя не тільки одна з найдавніших, але і одна з найзапотребуваніших у будь-який час.
Хай щастить вам на цьому шляху, наші дорогі першокурсники!