Звітна наукова конференція студентів

07 квітня відбулася чергова звітна наукова конференція студентів за 2021 рік, в якій приймали участь підсекції математики і методики навчання та інформатики і методики навчання.

Магістри спеціальностей “Середня освіта (Математика)” і “Середня освіта (Інформатика)” провели звіт своєї діяльності. Студенти поділитися своїми досягненнями в наукових дослідженнях, їхніми результатами, висвітлили погляди щодо реалізації створених розробок та їхньої імплементації в навчальних закладах.

За підсумками звітної конференції, кращі роботи були рекомендовані до друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика-ХХІІІ» (Гуменюк Богдан, Гаразд Христина, Смалюга Оксана, Ясінська Мар’яна, Вітрикус Діана, Дмитришин Роксолана) та до нагородження грамотами (Винничук Марія, Гуменяк Марія, Косминка Ірина, Семко Ірина, Гамуляк Христина).