Веб-конференція “Актуальні питання розвитку STEM-освіти у навчанні математики”

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з лабораторією інноваційного навчання кафедри математики та інформатики і методики навчання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують науковців, викладачів закладів вищої та середньої освіти до участі у обласній науково-практичній веб-конференції “Актуальні питання розвитку STEM-освіти у навчанні математики”, яка відбудеться 20 травня 2021 року.

На конференції передбачається розгляд таких питань:

1. Проблеми та тенденції впровадження напрямів STEM-освіти в умовах НУШ.
  2. Проектна та дослідницька діяльність при вивченні математики як інструмент впровадження STEM-освіти.
  3. Формування ключових компетентностей при вивченні математики в умовах дистанційного навчання.
  4. Неперервна освіта вчителя та підвищення педагогічної майстерності як умова ефективного використання інноваційних технологій.

Просимо освітян, які цікавляться питаннями STEM-освіти і бажають долучитись до роботи конференції зареєструватись, заповнивши до 14 травня 2021 р. Google форму за покликанням: https://forms.gle/zALF1t1vPksMjFox8 .

Додаткова інформація буде надсилатись учасникам на електронні скриньки, вказані ними в Google формі.