Засідання кафедри (11.03.2021)

На черговому засіданні кафедри математики та інформатики і методики навчання, яке відбулось 11 березня 2021 року, викладачі обговорили питання сприяння розвитку системи загальної середньої освіти, зокрема дисциплін природничо-математичного циклу, та вдосконаленню освітнього процесу (нагадаємо, що при Президентові України 16 лютого 2021 р. утворено Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти. 10 березня 2021 р. під час першої спільної наради ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, керівника Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА з керівниками загальноосвітніх шкіл області та освітянських осередків ОТГ, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, викладачів та вчителів проаналізовано стан вивчення предметів природничо-математичного циклу у закладах загальної середньої освіти). Також проаналізовано стан формування кафедрального каталогу дисциплін за вибором студента, його наповнення інформаційними матеріалами; окреслено напрямки діяльності в напрямку профорієнтаційної роботи; розглянуто ряд інших робочих питань.