Настановча нарада СОМ(І)

З 1 лютого студенти спеціальності “Середня освіта (Інформатика)” ОР “Магістр” проходитимуть на протязі 6 тижнів виробничу науково-педагогічну практику. У зв’язку з цим, було проведено методичну нараду. Дрінь Б.М., як основний методист,  повідомив студентів про особливості практики та вимоги до звітної документації.  Дудка О.М. продемонструвала шаблон сайту студента-практиканта та надала рекомендації щодо його заповнення. Власій О.О. розказала магістрантам про можливості інтелектуального менторства в Code Club. Викладачі кафедри математики та інформатики і методики навчання відповіли на усі питання студентів, а також обговорили стратегію роботи над магістерськими дослідженнями на цей семестр.