Одна із найдавніших професій – вчитель, тому її часто називають вічною професією.
У вік цифрових технологій поняття освіти постійно трансформується і оновлюється, але незмінним залишається одне – потреба у вчителі.
Нові умови життя ставлять нові вимоги до освіти. І кому, як не молодим, ініціативним, креативним змінювати освіту, впроваджувати в життя нові ідеї, нові підходи, ламати стереотипи, які, на жаль, складаються про школу.
В той же час, вчитель повинен бути, як ніхто інший, сучасним. Тільки так він зможе реалізувати свої задуми та передавати необхідне своїм учням.
Хіба може вчитель інформатики не бути трохи ІТ-ішником чи програмістом? Хіба може вчитель інформатики не знати математики чи іноземної мови? Ви гадаєте – так, бо зразу спадають на думку поодинокі приклади. Насправді – ні! Ламайте стереотипи! Ставайте вчителями нового покоління – активними, гармонійними, добрими і СУЧАСНИМИ!
Думаєте, учень чи студент не може впливати на освітній процес, який видається надто авторитарним? Теж ні! Приходьте до нас і ми разом пліч-о-пліч будемо впроваджувати нові ідеї, спираючись на вашу невичерпну енергію та наш багатолітній досвід.
Зважаючи на все сказане, цього року ми пропонуємо нові можливості – студенти, які поступлять на ОР “бакалавр” цього року зможуть стати одночасно вчителем математики та інформатики, або ж вчителем інформатики з додатковою кваліфікацією – вчитель англійської мови.
Ви думаєте, що вчителі можуть працювати тільки в навчальних закладах на зразок звичних середньостатистичних шкіл? Глибоко помиляєтеся! Роззирніться! Скільки відкривається приватних шкіл, гуртків, особливо в ІТ-напрямку. Думаю, ви легко знайдете одразу десяток різних пропозицій для сучасної дитини, щоб навчитися новим цифровим технологіям – програмуванню, веб-дизайну, цифровій графіці, роботизації…. А хто ж дітей повинен вчити? Саме так – нове покоління сучасних активних вчителів, які мають і міцні знання, і бажання передавати їх іншим і бажання змінювати цей світ на краще. Стань одним з таких вчителів! Ми допоможемо у цьому!
Ми одні з перших:
- запровадили дистанційну форму навчання на корпоративному підході
- запровадили можливість написання та захисту міждисциплінарних дипломних робіт (1 дипломна робота + 1 захист = 2 дипломи + 2 спеціальності)
- запровадили культуру менторства (викладачі – ментори студентів, старшокурсники – ментори першокурсників)
- запровадили волонтерський рух (маєш знання – поділися з іншими, це цінний практичний досвід)
- запровадили проектний підхід до навчання
- запровадили змішане навчання (із включенням у дисципліни курсів відомих університетів світу)
- і ще багато іншого – дізнайтеся самі ЩО зроблено, відчуйте самі ЯКА атмосфера навчання та відкрийте СВІЙ особистий вектор розвитку, щоб ЗЛАМАТИ старі стереотипи:
інформація для вступників на 1 курс бакалаврату
інформація для вступників на 1 курс магістратури
*На фото – студенти спеціальностей “Середня освіта (Інформатика)” та “Середня освіта (Математика)”разом з викладачами та юними учасниками різноманітних заходів. Отак в нас проходять іноді заняття, іноді заліки, а іноді – захисти проектів, а іноді просто – хочеться усім разом організувати цікаве дозвілля.